O nás

Kosmetické studio Kateřina Fousková vzniklo v roce 1998 a zahrnovalo kosmetické služby a nehtový design. V současné době se specializuje na kosmetická ošetření s následnou poradenskou službou a prodejem doporučených přípravků. Na základě distributorské smlouvy se od roku 2006 věnuje i výhradnímu zastoupení holandské profesionální kosmetické značky Lanéche na českém trhu.
Dancohr Corporation, výrobce přípravků značky Lanéche, je jedním z největších výrobců kosmetiky v Beneluxu. Tato společnost vyváží své výrobky do více jak 50 zemí po celém světě. Dancohr je považován za profesionálního výrobce kosmetiky, firmu, která udává trendy a vždy vede v oblasti výzkumu a vývoji nových výrobků.
Od září 2004 je společnost Dancohr Corporation držitelem certifikátu ISO 9001-2001 a ISO 13485-2003.
Certifikát ISO 9001-2001 potvrzuje, že provoz společnosti a její způsob řízení je v souladu s evropskými směrnicemi a že úroveň výrobků opravdu odpovídá tomu, co o nich společnost prohlašuje. Certifikát ISO 13485-2003 - nařízení o lékařských pomůckách potvrzuje, že společnost Dancohr Corporation má také povolení vyrábět léčiva, která musí vyhovovat nejpřísnějším lékařským požadavkům. Certifikát ISO jen podtrhuje kvalitu výrobků společnosti Dancohr.
V únoru 2006 se kosmetické studio i s distribučním centrem přemístilo na novou adresu.
V březnu 2006 jsme značku Lanéche prezentovali na kosmetické výstavě Beauty Expo v Praze. Této výstavy se každoročně účastní cca 220 vystavovatelů.
Od srpna 2006 nabízíme našim zákaznicím komplexní detoxikační masáž přístojem DIGIpress.
Každoročně se kosmetická značka Laneche prezentuje na prestižních veletrzích v Praze a kosmetickém sjezdu Unie kosmetiček v Pardubicích. Zde bývají přestaveny novinky v péči o tělo a pleť a také trendové líčení na nadcházející období.