Pro salony

Lanéche znamená profesionalitu. Přípravky vysoké kvality a ošetření vyžadují vysokou profesionální znalost. Vyberete-li si práci s přípravky Lanéche, můžete se účastnit speciálních školení zcela zdarma. Nejenže budete seznámení s výrobky, způsoby ošetření jak po stránce teoretické, tak i po stránce praktické, ale budou Vám poskytnuty i informace o vedení salónu a speciálních masážních technikách.
Při školení dostanete i materiály, kde se dočtete o jednotlivých výrobcích, jejich použití, výsledcích a jejich složení. Veškerá ošetření jsou popsána do největšího detailu, což umožňuje použít tuto knihu i pro pozdější reference.
Můžete se také účastnit workshopů a kurzů. Velká škála zajímavých témat Vám pomůže prohlubovat své znalosti a učit se novým technikám.

Pepha®Tight salónní ošetření

Ošetření obsahující mikrořasu Nannochloropsis oculata vypíná pleť ihned, proto má face-liftingový efekt. Tak se redukují jemné vrásky, posilují se spojovací vlákna a pleť se stimuluje v produkci pleti vlastního kolagenu. To chrání pleť před opětovným stárnutím. Pepha®Tight ošetření je připraveno také pro pleť ohroženou stresovým stárnutím.
Ref. číslo 20478 - Pepha®Tight ošetření

Semináře a workshopy

Rozpis seminářů konaných v podzimních termínech 2011 najdete v tomto dokumentu.

Propagační materiály

Lanéche má velké množství propagačních materiálů, které podporují Vaši profesionální image. Je zcela běžné, že chcete Vašim zákazníkům umožnit vyzkoušet různé výrobky. Pro tyto účely jsou všechny přípravky určené pro prodej v salónu vyráběny i v malém balení ve formě vzorků. Brožura Novinky pro krásu určená pro zákazníky obsahuje informace o jednotlivých přípravcích a také o ošetření. Popisuje účinky jednotlivých složek ve výrobcích a způsoby ošetření v salónu.