Produkty

Celá řada Lanéche byla zcela obnovená v průběhu roku 2005. Nejnovější trendy v péči o pleť a nejčerstvější novinky v oblasti složení vedly k vytvoření řady kosmetiky, která zaručuje nejlepší výsledky. Přípravky značky Lanéche mají dvojí efekt. Nejenže pleti poskytují maximální péči a vyživují ji, zajišťují navíc i její regeneraci a tvorbu přirozených enzymů, které příznivě působí na pleť. Tato řada kosmetiky zajišťuje nejen péči externí, ale také péči uvnitř pokožky.

Všechny přípravky značky Lanéche jsou 100% výtažky z rostlin a obsahují i velké množství vitamínů, provitamínů, koenzymy, antioxidanty a spoustu přírodních výtažků. Dokonce i živočišný protein kolagen byl nahrazen účinnějším rostlinným mikrokolagenem - jedním z nejnovějších pokroků v oblasti kosmetiky. Veškeré účinky byly vědecky ověřeny. Žádný přípravek nebyl a není testován na zvířatech.

Ošetření

Nejenže Lanéche poskytuje kompletní sortiment přípravků pro péči o pleť, ale s Programem péče o krásu Vaší pleti lze uvést pleť do skvělého stavu. Vždy, když pleť dosáhne určitého stupně zlepšení, následuje další krok - vyšší stupeň - a to jak v ošetření, tak i v domácí péči o pleť. Program péče o krásu Vaší pleti má 5 stupňů s různými možnostmi péče o pleť v každém stupni.

Pěstící kosmetika

Řada Pre Care

Základem péče o každý typ pleti je důkladné čištění. Jeho účelem je nejen čistit pleť, ale připravit ji pro různé druhy ošetření tak, aby aktivní složky mohly proniknout do hloubky a působit efektivněji. Přípravky Lanéche určené pro čištění jsou dobře vyváženy a připravují pleť pro další ošetření.

Přípravky Lanéche pro čištění jsou navíc rozděleny podle jednotlivých typů pleti a obsahují aktivní složky, které při čištění ošetřují a vyživují pleť. Jejich dvojitý účinek je skutečně jedinečný. Jiné pleťové přípravy k čištění někdy pleť vysušují a dráždí ji. s přípravky Lanéche zůstává pleť vždy pružná a jemná.

Řada výrobků Pre Care obsahuje čistící mléka a tonika bohatá na vitamíny a kyslík, čístící pěnu, odličovadla očních partií, peeling, scrub a antibakteriální pleťové vody s nízkým obsahem alkoholu. Řada Pre Care obsahuje přípravky pro všechny typy pleti.

Řada Hydra Plus

Dehydratovaná pleť je velmi suchá, napjatá a matná. Proto je důležité poskytovat pleti nejen dostatečnou hydrataci, ale podporovat také její přirozenou schopnost uchovávat vlhkost. Přípravky řady Lanéche Hydra Plus s panthenolem a pentavitinem nejen hydratují, ale také povzbuzují dýchání pleti, což prospívá struktuře buněk a zabraňují ztrátě potřebné hydratace.

Pro ošetření v salónu je v řadě Hydra Plus biomatrixová fleecová maska, hydratační krémová maska a denní hydratační krém. Pro použití doma má tato řada také denní hydratační krém a noční hydratační sérum.

Řada Balance control

Lesklá pleť je příznakem mastné nebo alespoň částečně mastné pleti v důsledku nadměrné tvorby mazotoku. Ta může být doprovázena rozšířenými póry a komedony. Řada Balance Control má matující účinek a obnovuje rovnováhu pleti díky velkému množství výtažků z rostlin, jako např. allantion a bisabolol.

Vitamín E a provitamín B5 mají zklidňující a hydratační účinky. Složka sebaryl reguluje sekreci mazových žláz. Pleť je pak jemnější, pružnější a póry se stáhnou.

Pro použití v salonu obsahuje řada Balance Control krémovou masku s matujícím účinkem a matující denní krém. Pro použití doma obsahuje tato řada matující denní krém a hydratační noční sérum.

Řada Skin Improvement

Setká-li se pleť se škodlivými faktory, reaguje velmi podrážděně, někdy až alergicky. Řada Skin Improvement má zklidňující účinky. Její aktivní složky jako bisabolol a allantoin mají totiž uklidňující efekt. Revitalin napomáhá proniknutí aktivního kyslíku do hloubky pleti a podporuje tak obnovu pleti. Tato řada zvyšuje odolnost pleti vůči okolním škodlivinám.

Pro použití v salonu obsahuje řada Skin Improvement fleecovou masku s regulací hydratace (aloe vera), regulační krémovou masku a denní krém. Pro použití doma má tato řada denní regulační krém a zklidňující noční sérum.

Řada Collagen Booster

První známky stárnutí se začínají objevovat, když se hladina kolagenu pleti začne snižovat. Vitamíny, provitamíny a hluboko působící kolagen z rostlin v řadě Collagen Booster intenzívně stimulují kůži. Nejenže kůži oživují, ale podporují také tvorbu nových kolagenů.

Pro použití v salónu obsahuje řada Collagen Booster krémovou masku a denní krém obsahující mikrokolagen z rostlinných výtažků. Pro použití doma má tato řada denní krém s mikrokolagenem a noční sérum s kolagenem.

Řada Repair Complex E

Zralá pleť vyžaduje nejen intenzívní péči, ale i ochranu proti volným radikálům. Přípravky této řady jsou bohaté na vitamín E a v kombinaci s revitalinem je pleti poskytnuta maximální ochrana a proces stárnutí je zpomalen. Díky lepší cirkulaci krve je obnoven lepší vzhled pleti.

Pro účely použití v salónu má tato řada masku proti stárnutí a denní krém proti stárnutí. Pro použití doma tato řada obsahuje denní krém proti stárnutí a noční sérum.

Řada Oxy Therapy

Bledá pleť má jen malou schopnost vázat vlhkost a proto se mazové a potní žlázy stahují a pokožka slábne. Tato řada podporuje absorpci kyslíku, který dávají pleti svěží a zářivý vzhled. Ceramidy zajišťují, že všechny složky pronikají hluboko do kůže. Tvorba kolagenu je aktivována a prázdná místa mezi buňkami jsou zaplněna.

Pro účely použití v salónu obsahuje řada Oxy Therapy masku a denní krém. Pro domácí účely má tato řada denní krém a noční sérum.

Řada Q10 Nutri Lift

Ztrácí-li pleť svou pružnost a pevnost, znamená to, že už neprodukuje potřebný koenzym Q10. Přípravky řady Q10 Nutri Lift dodávají pleti potřebný koenzym Q10. Nejenže přímo vyživují pleť, ale podporují také přirozenou tvorbu koenzymu Q10. Kombinace s provitamínem B5 podporuje mladistvý vzhled pleti a má také liftingové účinky.

Pro použití v salónu obsahuje řada Q10 Nutri Lift vypínací krémovou masku, vypínací denní krém a posilující a vyživující krém pro oční okolí. Pro použití doma obsahuje tato řada denní krém a noční sérum a posilující oční krém.

Řada Retinol Pro Formula

Tato vrcholná řada je určena pro povadlou pleť s hlubokými vrásky. Intenzívní účinky vitamínu A, hluboko působící mikrokolagen a výtažky z mořských řas zlepšují strukturu pleti. V kombinaci s ceramidoliposomovým komplexem působí výtažky po dobu několika hodin a zajišťují tak dlouhodobé pozitivní výsledky.

Pro použití v salónu obsahuje tato řadu skutečně speciální kůru na vrásky. Pro domácí použití obsahuje tato řadu denní krém proti vráskám a noční sérum.

Řada Pepha Tight

Pleť začíná projevovat první příznaky stárnutí od věku 25 let. Když stárnete, fibroblasty v kůži produkují méně kolagenu a to znamená, že kůže ztrácí svou pevnost. Také se snižuje elasticita, což má za následek povolení kůže. Navíc se kožní buňky stávají citlivějšími na volné radikály a proto potřebují lepší ochranu.

Řada Pepha Tight nabízí pleti spojení kosmetiky a farmaceutického konceptu, což znamená, že používáním této řady můžete oddálit lékařský kosmetický zákrok.

Pro použití v salonu obsahuje řada Pepha® Tight speciální kůru na lifting pleti. Pro domácí použití nabízí denní krém, noční péči a face-liftingové sérum.

Řada Eye Lift

První známky stárnutí pleti se objevují v okolí očí. Na očích a očním okolí se také projevuje únava. Kruhy pod očima a váčky pod očima prozrazují, že klientka pravděpodobně neměla dostatek spánku. Kůže kolem očí je nejjemnější kůží na celém těle, proto si zaslouží zvláštní péči.

Oční tampónky, které lze opět zaktivovat, jsou usušeny ve zmrazeném stavu, regenerují kolagenová vlákna, mají hydratační a protidráždivé účinky. Pleť je zásobena kolagenovými vlákny, které pronikají hluboko do kůže a regenerují a posilují přirozený kolagen. Po použití očních tampónů budou mít oči ihned mladší a svěžejší vzhled. Vrásky budou očividně zúženy díky liftingovému účinku.

Přípravky pro péči o oční okolí doplňuje oční krém. Tento krém dodává citlivé kůži v okolí očí mikrokolagen a zabraňuje tvorbě váčků v očním okolí. Tvorbě tmavých kruhů kolem očí zabraňuje komponent preregen. Díky obsahu pentacare s účinkem proti vráskám je kůže vyživována a je jí navrácena potřebná rovnováha. Používáním této řady věnujete pokožce v okolí očí maximální péči. Pomůže Vám omezit tvorbu vrásek, kruhy a vaky pod očima.

Pro použití v salónu obsahuje řada Eye Lift oční krém a oční vatové tampóny. Účinek těchto tampónů podporuje tonik z řady Pre Care bohatý na kyslík.

Zvláštní ošetření

Abychom udrželi pleť vnímavou, je nutné používat různé druhy ošetření. Kůže má tendenci stát se línou, je-li vždy ošetřována stejným způsobem a jsou-li stále používány stejné typy přípravků. Naší filosofií je nechat klienta projít celým Programem péče pro krásu Vaší pleti. Předtím, než může klient postoupit do vyšší kategorie, mělo by být využíváno různých typů ošetření. Mezi typy ošetření patří: péče Eye Lift s vatovými tampóny, biomatrix fleecová maska, alginátová vypínací maska a silně modelovací maska. Tato ošetření jsou vítanou změnou a dodávají pleti speciální stimulaci.

Zvláštní péči mají ošetření očí Eye Lift, biomatrifová maska, alginátová vypínací maska a silně modelovací maska.

Zvláštní péče

Složky všech přípravků a jednotlivých ošetření jsou vyváženy tak, aby bylo dosaženo nejlepších výsledků u jednotlivých typů pleti. Nicméně jsou situace, kdy pleť potřebuje speciální výživu, například po dlouhém pobytu na slunci nebo po provozování zimních sportů, po operaci při rekonvalescenci nebo když se jednoduše potřebuje přizpůsobit jiným klimatickým podmínkám. Tato řada obsahuje ampule, masky a krém na ruce.

Ampulky Special Care obsahují vysokou koncentraci složek, které poskytují pleti zvláštní podporu. Jde o hydratační ampulky, DNA Skin Balance ampulky, Collagen, Lifting a Superior Hormony ampulky nebo ampulky s vitamínem E. Všechny tyto ampulky jsou určeny jak pro použití v salónu, tak pro použití doma.

Pro použití doma můžete svým zákazníkům nabídnout masku Special Care bohatou na vitamíny nebo masku bohatou na kyslík. Maska bohatá na vitamíny obsahuje vitamín A, B5, C, E a F. Podporuje tvorbu kolagenu a podporuje její odolnost proti volným radikálům. Maska bohatá na kyslík obohacuje pleť, zlepšuje dýchání jejich buněk a podporuje tvorbu nových buněk. Má vypínací a protistárnoucí účinky.

Vaše ruce jsou každý den vystaveny velké škále škodlivých faktorů. Používání krému na ruce je tedy nezbytné. Hydratační a ochranný krém na ruce řady Special Care zpomaluje stárnutí. Poskytuje ochranu UVA a UVB a neutralizuje volné radikály. Hydratuje pokožku na nehty.

Dekorativní kosmetika

Přípravky dekorativní kosmetiky Lanéche byly vyvinuty pro použití v salonu i pro jeho prodej. Základní řada obsahuje širokou škálu kamufláží a výrobků s vyhlazovacím účinkem, které slouží pro přirozený a zářivý vzhled. Stíny jsou vyrobeny ze speciálních vysoce fixačních pudrů. Skvělý je systém magnetů na balení očních stínů.

Lanéche ve své řadě nemá duo nebo trio balení očních stínů. Klientky si mohou koupit prázdnou krabičku (také s magnetem) a namíchat si barevnou kombinaci samy s pomocí kosmetičky. Znamená to, že zákaznice si nemusí kupovat jiné barvy než ty, které skutečně používá. Spotřebuje-li stíny, může si jednoduše kombinovat další barvy. Kompaktní pudry a kompaktní podkladové báze, make-upy i Egyptské perly jsou k dispozici jak v krabičkách s magnetem, tak i v luxusním balení. Řasenky s dlouhotrvajícím účinkem i řasenky pro zvětšení objemu, oční tužky a růže doplňují sortiment.

Rtěnky jsou v široké škále barev. Nabízíme tři typy rtěnek: hydratační rtěnky, rtěnky s dlouhotrvajícím účinkem a tekuté rtěnky s vysokým leskem. K nim samozřejmě odpovídající laky na nehty a zvláštní pomůcky pro manikúru.

Módní odstíny

Dvakrát ročně uvádí Lanéche na trh výrobky s barvami, které jsou právě v módě a to v souladu s trendy jaro/léto a podzim/zima. Přípravky s módními barvami jsou velmi oblíbené a jsou také nejvíce prodávané.

Řada dekorativní kosmetiky Lanéche má nezávislou strukturu, což znamená, že může být prodávána společně s přípravky pro každý typ pleti.